top of page

אודות המרכז המקרוביוטי 

המרכז המקרוביוטי בישראל

הקמה

המרכז המקרוביוטי הישראלי הוקם בשנת 1979 על-ידי פבלו פינקלשטיין.

 

גאוותינו וסיפוקנו

אלפי יחידים ומשפחות שחזרו לחיים בריאים, אשר למדו אצלינו איך למנוע צרות עתידיות ויצאו לחיים משופרים יותר.

 

מי הם הבאים אלינו

לרוב קרובי משפחה וידידים קרובים של אלו שכבר עברו תהליך אצלינו מילדים ותינוקות ועד למבוגרים מעל גיל 100 (יש לנו כמה כאלו). מגיעים אלינו מכל קצוות הארץ וכ- 40%- 30% מגיעים במיוחד מחו"ל. החל ממי שמחפשים שיפור במראה ובביצועים הפיזיים והקוגניטיביים ועד לחולים סופניים. רשימת החולים הסופניים והקשים לשעבר מתארכת כל הזמן!

 

הגדרות

לא קיימות אצלנו הגדרות כגון "קליינט", "לקוח", "חולה", "פציינט" וכו'. כולנו, כולל היועץ המקרוביוטי, תלמידים של הסדר שביקום. מי שמתחיל לחיות לפי הסדר, ביותר הרמוניה עם הטבע מתרחק מתקלות , סימפטומים ומחלות.

 

פגישת  אבחון ראשונית

בלי אמצעים חודרניים או מכשירים (רק לפי Oriental Diagnosis) במטרה לבנות תכנית אישית או משפחתית לשיפור איכות החיים. לחזור הביתה, להרגיש יותר טוב ולקבל עידוד לצד נוסף. תפקידנו לתת כלים לכל אחד ואחת ולהשיג את המטרות שלה או שלו.

 

אמצעי הטיפול

טבעיים, בלי תופעות לוואי כלשהן, שנבדקו במשך דורות וכוללים אישורים של המחקרים המדעיים המתקדמים ביותר (ראו ספרות וכתבים במרכז).

 

ההמלצה הראשונה שלנו

להצטלם. אחרי כמה שבועות כל אחד יוכל להבחין בשינויים לטובה בפניו כאשר האיברים הפנימיים מתרפאים והופכים לחזקים יותר.

 

ההזדמנות הנדירה שלכם

לגמור עם ולהפטר מבעיות גופניות, מנטאליות ורגשיות שבהן נמצאים השורשים של הרבה סימפטומים ומחלות.

 

ריפוי וחופש

אין גורם משעבד יותר ממחלה. מקרוביוטיקה היא ההבנה איך להשתחרר ממחלות ותרפיות למיניהן, מפחדים וגם מדיאטות. להיות חופשיים מכל בחינה ובגדול. זהו ריכוז ידע של אלפי שנים (מאקרו = גדול, ביו=חיים) אנחנו גם מגדירים את המקרוביוטיקה כ ׳לחיות את החיים בגדול׳.

 

פעילות קבוצתית או תכנית אישית

בשיתוף פעולה עם מוסדות וארגונים או בקבוצות פרטיות בכל מקום בארץ. כל משתתף יוזמן לפגישה אישית/ משפחתית לבניית תכנית אישית. עידוד הקבוצה מהווה יתרון ודמי השתתפות הוא בעלות של כ10% ממחירי הייעוץ האישי. במרכז נערכות גם כן הרצאות מגוונות. ניתן לקבל רשימת נושאים ותאריכים אפשריים.

 

דמי השתתפות

נקבעים בפגישה הראשונה לפי אורך הסדרה שנקבעה. לחיילים, עולים חדשים ומתקשים כלכלית- תשלום עפ"י יכולתם. כל מפגש אישי הוא על בסיס אותו זמן ותשלום ללא תוספת כלשהי עבור בן משפחה נוסף שמצטרף.

 

מקרוביוטיקה בעולם

מרכזים מקרוביוטים פועלים ברוב מדינות העולם. אנו מגיעים באופן קבוע לכל מי שצריך אותנו (גם בחו"ל). ניתן לקבל ייעוץ אישי/ משפחתי באמצעות שיחת וידאו באינטרנט (המרכז מחובר ל skype). התיאום הראשוני נעשה דרך הטלפון.

מקרוביוטיקה בישראל

במשך למעלה מארבעים שנה, אלפי משפחות קיבלו הכוונה וייעוץ במרכז המקרוביוטי בישראל. רשימת החולים הסופניים (וניוונים אחרים) שהבריאו וחולי סוכרת לשעבר, מתארכת והולכת. בקלות ובמהירות נפטרים מבעיות בכלי הנשימה, עיכול, תפקוד מיני, התפתחות (ילדים), מתח, חרדה, נדודי שינה, ירידה בראייה, כאבי ראש, ועוד ועוד.

אחת התוצאות הטבעיות המלוות את התהליך היא ירידה במשקל, שיפור בכושר הריכוז והזכרון ושיפור במראה הכללי (עור, שיער) כל האמצעים שלנו הם טבעיים וללא תופעות לוואי - מלבד שיפור והטבה בכל התחומים.

052-860-2887 
bottom of page